قوانین و راهنمای دانلود

قوانین و راهنمای دانلود تصویر دوربری شده و وکتور از سایت همیار طراحی

ورود کاربران به وب‌سایت همیار طراحی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین همیار طراحی از سوی کاربر است. کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را برای استفاده بهینه از خدمات سایت به دقت مطالعه کنید. 

قوانین عمومی سایت همیار طراحی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های سایت همیار طراحی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و خدمات سایت همیار طراحی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی خواهد شد و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. 

تعریف مشتری یا کاربر سایت همیار طراحی

مشتری یا کاربر، به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت همیار طراحی اقدام می‌کند. 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات سایت همیار طراحی استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‌کنید یا به پشتیبانی سایت ما ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که همیار طراحی به‌صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد. 

همچنین برای اطلاع‌رسانی رویداد‌ها، خدمات یا پروموشن‌ها، امکان دارد سایت همیار طراحی برای اعضای وب‌سایت، ایمیل یا پیامک ارسال کنید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این‌گونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت را در پروفایل خود لغو کنند. 

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

همیار طراحی به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. 

همیار طراحی متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی موردنیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت همیار طراحی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید. 

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت همیار طراحی، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر، وکتور، طرح‌های لایه باز، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط همیار طراحی جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی ما محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار همیار طراحی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت همیار طراحی محفوظ می‌دارد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی فایل‌ها و طرح‌های موجود در سایت، متعلق به همیار طراحی بوده، انتقال، فروش یا هدیه تمامی یا بخشی از طرح‌های خریداری شده سایت ممنوع است و شامل پیگرد قانونی می‌شود. 

فایل خریداری شده توسط خریدار صرفاً جهت استفاده در همان واحد صنفی است و خریدار فقط مجاز به چاپ و استفاده در طراحی‌ها است. 

آموزش دانلود تصویر دوربری شده و وکتور از سایت همیار طراحی

برای استفاده از سایت همیار طراحی شما باید ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار بر روی گزینه عضویت در سمت چپ بالای سایت کلیک کرده و فرم ثبت‌نام را تکمیل کنید. پس از آن می‌توانید از طریق منوی ورود، وارد حساب کاربری خود شوید. 

در نظر داشته باشید با ثبت شماره همراه، می‌توانید از تمام مراحل ثبت‌نام و خرید خود از طریق پیامک اطلاع پیدا کنید. 

پس از ورود به حساب کاربری خود می‌توانید از بخش سوابق خرید، طرح‌های خریداری شده را مشاهده و دانلود کنید و همچنین در بخش اشتراک‌های خریداری شده، می‌توانید طرح‌های اشتراک خود را بررسی کنید و از تعداد دانلود و تاریخ انقضا آن آگاه شوید. 

نکات مهم استفاده از تصویر png

تمامی فایل‌ها به منظور کاهش حجم، به وسیله نرم‌افزار winrar فشرده شده است، شما باید همواره از آخرین ورژن این نرم‌افزار استفاده کنید. 

تمامی تصاویر png را می‌توانید در نرم‌افزار‌های گرافیکی ویرایش عکس یا تدوین فیلم همچون فتوشاپ، ایلستریتور، اینشات، پریمیر و... استفاده کنید. صفحه مناسب چاپ